Молоді “свободівці” у Тернополі радують ініціативами

Активісти тернопільської “Студентська Свобода” спільно з медичними працівниками розпочали проводити лекції про згубний вплив на організм людини алкоголю та наркотиків. Таким чином вони пропагують тверезий спосіб життя. Лекції відбулися під час занять у рамках проекту “Школа вуличних тренувань” (“Street Workout”).

“Ми домовилися з медиками Тернопільщини про співпрацю, щоби знизити рівень наркоманії в області й допомогти молоді усвідомити, що здоров’я – понад усе. Цю роботу ми уже розпочали разом із лікарями обласного “Центру здоров’я” під час тренування зі “Стріт Воркаут” у Тернопільській загальноосвітній школі №16. Спілкуючись із хлопцями та дівчатами, члени “Студентської Свободи” намагаються власним прикладом показати, що здоровий спосіб життя – це модно і корисно. Але, безумовно, підтвердженням цьому мають бути медичні факти, які водночас демонструватимуть до чого може призвести вживання алкогольних і наркотичних речовин. Думаю, що нам вдасться донести до молоді найважливіше й спільними зусиллями досягнути бажаних результатів”, – зазначив очільник Тернопільської “Студентської Свободи” Ігор Костюк.

Зауважимо, що 24 жовтня 2013 року в Тернополі відбувся з’їзд наркологів области. Активісти “Студентської Свободи”, які також були присутні на заході, після з’їзду вирішили донести отриману цікаву інформацію до молоді, оскільки багато хлопців і дівчат не знають наскільки згубно впливають на їхній фізичний стан шкідливі звички.

“Сучасне суспільство значно зіпсоване стереотипами, що негативно впливають на життя й поведінку людини, зокрема, чомусь, нині чимало хлопців і дівчат вважають, що палити цигарки, пити алкогольні напої й навіть, вживати наркотики – це модно й що це, начебто, підносить їхній авторитет. Думаю, що таке уявлення нашій молоді нав’язують багато чинників, серед яких негативні фільми, передачі тощо. Але одна з основних причин хибного вибору молодих людей – необізнаність. Не всі вони знають, що спокусливі речі, які з часом викликають залежність, є справжньою загрозою життю. Ми повинні розповідати про це, зробити нашу молодь свідомою й переконати, що здоров’я, духовність, мораль, патріотизм – це одні з найбільших цінностей, які ми повинні берегти. Сподіваюся, що хлопці й дівчата прислухатимуться до порад представників “Студентської Свободи” і лікарів, та робитимуть правильні висновки”, – зазначив голова Тернопільської міської організації ВО “Свобода” Роман Навроцький.

Коментарі вимкнені.