У Тернополі розпочались Всеукраїнські масові спортивні заходи

Всеукраїнські масові спортивні заходи „Ти зможеш, якщо зміг я” серед дітей – вихованців дитячих спеціалізованих закладів з нагоди зимових свят вже розпочались на Тернопільщині

       Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”  щороку ініціюють проведення   Всеукраїнських масових спортивних заходів „Ти  зможеш, якщо зміг я” серед дітей-вихованців дитячих спеціалізованих закладів з нагоди зимових свят.

Діти залюбки беруть участь у змаганнях з різних видів спорту, естафетах, рухливих іграх, конкурсах малюнку на спортивну тематику, слухають виступи відомих спортсменів, які розповідають про свій спортивний шлях, і пояснюють, – якщо ти маєш справжню мету у спорті чи у житті, то завжди зможеш її втілити  у життя, адже все залежить від тебе самого, наголошують: „Ти зможеш, якщо зміг я”.  Такі змагання популяризують здоровий спосіб життя, формують свідому потребу  до занять фізичною культурою і спортом у дітей-вихованців дитячих спеціалізованих закладів, формують здоровий емоційний фон та  запобігають шкідливим звичкам.

На Тернопільщині проведення цих заходів вже стало доброю традицією. Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” за сприяння Управління з питань фізичної культури і спорту  Тернопільської облдержадміністрації  спільно з Бережанським, Теребовлянським та Чортківським районними  центрами „Спорт для всіх” організували проведення різноманітних змагань. Зокрема, в Бережанській обласній комунальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ст. пройдуть змагання з міні-футболу серед учнів 8-11 класів, настільного тенісу, шашок та конкурс малюнка на папері. У Теребовлянській обласній комунальній спеціалізованій школі-інтернаті відбудуться змагання з волейболу серед учнів 9-11 класів, змагання з міні-футболу серед учнів 5-8 класів, конкурс малюнка на папері та змагання з шашок. В Чортківській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ст. організують змагання з  з баскетболу, міні-футболу  серед  учнів 8-11 класів, настільного тенісу, шашок та  конкурс малюнка на папері.  Змагання з датрсу та різноманітні та „Веселі старти”  пройдуть також у   Новосільській обласній комунальній спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ст.

Вищеназвані спортивно-масові заходи розпочались 5 листопада та триватимуть до 20 грудня цього року.

Побажаємо учасникам справжнього молодецького духу   та перемог!

Коментарі вимкнені.