Молодий працівник атомної електростанції презентує поетичну збірку в Тернополі

Сьогодні 0 18.00 год. молодий працівник атомної електростанції Сашко Обрій презентує у Тернополі поетичну збірку “І.ДЕ.Я”. Вхід вільний.

Друга книга Сашка Обрія “І.ДЕ.Я” вже полюбилася читачам у Києві, Чернігові, Кропивницькому, Одесі, Миколаєві, Херсоні, Дніпрі та Івано-Франківську. На черзі – Тернопіль.

Сашко Обрій – поет з Миколаївщини, м. Южноукраїнськ. За фахом – атомник (працює на Южноукраїнській АЕС). Свій творчий шлях Сашко почав ще під час навчання в університеті. З 2011 року активний учасник міського клубу поетів “Колібрі”, в альманахах якого друкується щорічно (з 2011 р.).

2015-й рік став значимим для Сашка: 1 місце в обласному конкурсі молодих літераторів Миколаївщини “Золота арфа”, перша збірка віршів “Абетка юності”, лауреат Всеукраiнської лiтературної премії ім. Василя Симоненка в номінації “За першу поетичну збірку”, прийнятий до лав НСПУ.

Останнiм часом бере активну участь у літературних конкурсах та вечорах. Є велике бажання поповнити цей список новими центрами культурного життя України завдяки презентаціям нової, другої збірки “І.ДЕ.Я” (2016 р., видавництво Сергія Пантюка) у великих містах.

Збірка «І.ДЕ.Я» складається з трьох розділів: насіння, дерево та яблуко (і +де + я). До першої частини увійшли обрані вірші з дебютної книги автора в новій редакції. Другий розділ вміщує переважну більшість римованих творів, написаних Олександром за останні два роки. «Яблуко» ж складається виключно з верлібрів.
Книга наповнена урбаністичними сюжетами, котрі постійно переплітаються з образами природи. Сам Сашко вбачає вихід у поступовому відродження зв`язку людини з природою, частковому, а то й повному, поверненню до витоків – гармонійного співіснування людини та природи

Коментарі вимкнені.