Микола Бучинський підказує владі Тернополя на що потрібно звернути увагу (фото)

Микола Бучинський вирішив привернути увагу до проблем у Тернополі. Свої зауваження він виклав у мережі Фейсбук.

Дуже радує той факт, що наше місто оновлюється і приводиться до порядку. Але гуляючи по місту помічаєш якість виконаних будівельних робіт. Я нехочу когось звинувачувати чи захищати просто хочу звернути увагу і щоб відповідні люди чи служби оперативно відреаагували. Ну почали!

Частина 1. Тротуари. Сам живу на чудовій вулиці Карпенка зараз на ній роблять нові тротуари і все добре, АЛЕ ось як зробили опорядження (ніякого водовідводу) і коли випав дощ.

Також негарнро зроблено переходи між новими тротуарами та існуючим асфальтобетонним покриттям, береги узбіч необроблені просто присипані чорноземом, будівельне сміття не прибирають, а закопують в землю і т.д.

Тепер поговоримо про спуски дитячими колясками з вул. Карпенка в парк Топільче їх є два один поза церкву “Перенесення мощей св. Миколая” який розмило до неможливого,

а другий засипали відходами від будівництва.

Пандусів на сходах немає ((( Нові тротуари в парку Топільче також бажають кращого – стоку води ніякого, суцільні просідання і в результаті калюжі  вхід у парк

фонтани на центральній алеї

Ще багато про що є писати, але люди багато читати не хочуть тож закінчую. Чекайте продовжень або як в амереканських фільмах- Далі буде….

-1 thoughts on “Микола Бучинський підказує владі Тернополя на що потрібно звернути увагу (фото)

  • 12:08 | 13.08.2014 о 12:08
    Permalink

    А я задоволений усіма змінами, що відбуваються в місті. Жоден попередній мер стільки не зробив!

Коментарі вимкнені.