На Лановеччині відкрили нову школу

Як інформують у прес-службі Лановецької райдержадміністрації, новий навчальний рік школярі сіл Загірці та Михайлівка Лановецького району розпочали у новому приміщенні загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

У 2012 році було вирішено реконструювати адмінприміщення територіальної громади. За ініціативою сільського голови Любові Колиби та сприяння райдержадміністрації Загірцівська сільська рада приєдналась до Проекту ЄС/ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Розпочалась робота. Вдалось залучити немалі кошти і ось результат – нова школа.

Цьогоріч у нову школу пішли десятеро першокласників, у яких сьогодні справжнє свято – перший раз у перший клас.

Голова Лановецької райдержадміністрації подарував школі вирізьблений Тризуб, побажавши учням не забувати, якого вони роду і щиро любити свою землю.

Голова громадської організації села Загірці «Відродження» Василь Слободюк зазначив, що у школі реалізовано два мікропроекти ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Перший стосувався заміни вікон, дверей та даху, а другий носив назву «Капітальний ремонт системи опалення. Встановлення електротеплоакумуляційного обігріву ЗОШ».

Добре вчитись, поважати вчителів та батьків побажав школярам директор виробничого підрозділу агрофірми «СвітПоділля» Ярослав Вигонний. Ярослав Панкратович та Любов Колиба вручили грошові допомоги синові учасника антитерористичної операції, учневі школи Руслану Ковальчуку.

Коментарі вимкнені.