На податкову можна пожалітись

З метою протидії в органах державної податкової служби корупції та вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, в тому числі хабарництва, з початку поточного року відділом внутрішньої безпеки при ДПА в Тернопільській області Управління внутрішньої безпеки ДПС України проведено 12 службових перевірок. Як результат, керівникам податкових інспекцій області направлено 7 подань для вжиття заходів реагування по усуненню порушень, складено 2 адміністративних протоколи, у зв’язку із чим 1 працівника притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 1 податківця звільнено. За матеріалами службових перевірок органами прокуратури  стосовно працівників податкової служби порушено 2 кримінальні справи.

З метою забезпечення відкритості та прозорості роботи податкової служби області і висвітлення результатів боротьби з корупційними проявами та посадовими злочинами в органах державної податкової служби в поточному році проведено 124 профілактично-роз’яснювальних заходи.

Про випадки протиправних та корупційних дій мешканці Тернопілля можуть повідомити за телефоном (044) 284 00 07 новий сервіс від Державної податкової служби України „Пульс податкової”, або звернутись за адресою: м. Тернопіль вул. Білецька, 1, кабінети 705, 707.

Коментарі вимкнені.