Обіцянки ПП та На Тернопіль насувається нахабна і мутована хвороба. Підсумок дня від Дзвінки Торохтушки

Доброго вечора, файномістяни, файномістянки і файногості нашого міста!
Понеділок – день не простий. Новин багато, тож спробуємо в них розібратися.
1. Із австралійського Брісбена швидкими темпами дременули гаспадін прєзідєнт Х@йлостану. На прощання, як рідну, обійнявши нещасну коалу. Таким чином, поки що неофіційно, але той статус ненадовго вже, G20 позбавилась зайвого члена. Тобто світ дав зрозуміти, що толерувати х@йло ніхто не буде. Отже : на Архистратига Михаїла в нас падатиме сніг, а в Росії все : нафта, рубль, економіка. І зверху то все вкриватиметься товстим шаром санкцій.
2. Про те саме йшлося і на зустрічі нашого Президента з Вишеградською четвіркою. Реверс газу Європа нам гарантує, підтримку також. Кажуть де-які джерела, котрі спеціалізуються на протіканні інформації, що домовились вони там не лише про це.
3. Між Польщею і Х@йлостаном продовжилась серія серія плей-офф по поверненню дипломатів додому. Що свідчить про те, що мрія про “славянскоє єдінство” притаманна лише зазомбованим кацапам. Чекаємо завтра з боку Польщі чергової групи рускіх дипломатів з чумайданами на варшавському вокзалі.
4. Х@йлостанські стратеги заявили своїм гамадрилам, що платитимуть лише за реальні бойові операції на Донбасі. З цією метою, навіть, бомбанули ПУМБ Р. Ахмєтова( таке собі залучення інвестицій). Але от платити стало майже, нікому : кіборги перемололи бажаючих, що вишикувались по зарплату під Донецьким аеропортом на фарш. Так що у Ватостані – чергова хвиля мобілізації “мєсного насєлєнія.” і нові “гумканвої”. Може, дасть Бог – обійдемось без килимового покриття?..
5. Президент ПП пообіцяв вкотре продати “Рошен”. І запевнив, що цей процес іде вже давно. Напевно, по цукерочці продається…
6.”Правий Сектор” висловив глибочезне занепокоєння тим, що Верховний Суд Х@йлостану визнав партію екстреміською організацією і заборонив на території країни, тоїсть, федерації. Дійсно, ситуація непроста, можна сказати – критична. Глибокотурбуємось разом з ПС.
7. А в нашому файному місті наступає грип. Нахабний і мутований.Чимось схожий із сепаратизмом, оскільки запросто може виокремити вас із соціуму на тиждень( це, якщо без ускладнень). Тому: пильнуємось і піднімаємо імунітет. Калина з лимоном – те, що треба. Щовечора. І гри піде до тих, хто забув для чого наші предки ростили і оспівували калину.
8.Наш мер, котрий теж, здається, давно забув для чого його обирали файномістяни, отримав ляпаса від фанів “Ниви”. Файномістяни згодні з фанами і, поки що, просто перемивають мерові кісточки, рахують незаконні забудови і міряють знищені парки. Ну, це так – підготовка до люстрації.

9. Як і прогнозувалось, на посаду Голови ОДА витягують політичний нафталін в особі пана Дідича. Друга, товариша і соратника по дерибанах екс-мера Р. Заставного.
Воно, щось , взагалі, запахло у файному місті вінтажем і антикваріатом. То Петько Гоч мелькає в кадрах, то криміналітет рветься до влади, то, взагалі, старі регіональні мастодонти вигулькують на політичному обрії. Вибори ж скоро…
10. На святкування річниці Революції Гідності вже заплановані кошти з державного і місцевих бюджетів, розписані програми дійств і учасники народних гулянь.Залучені рекламодавці, меценати, спонсори…Шоу маст гоу он!
Не втрачаймо гідності! Все буде добре!

-1 thoughts on “Обіцянки ПП та На Тернопіль насувається нахабна і мутована хвороба. Підсумок дня від Дзвінки Торохтушки

  • 07:47 | 18.11.2014 о 07:47
    Permalink

    Погляд вже тирить чужий стиль мовлення? Свого креативного нічого не можна придумати?? ну ПРАВДА, вкрасти, ще й у “вченого кота” завжди простіше!
    ГАНЬБА!!!
    P.S. для підтвердження ссилка на канал ют’юб з оригіналом

Коментарі вимкнені.