На Тернопіллі шукають14 керівників

Координаційний центр з надання правової допомоги  запрошує юристів, зокрема, молодих фахівців, взяти участь у конкурсі з відбору претендентів на посади керівників бюро правової допомоги, які з 1 вересня розпочнуть працювати по всій Україні в рамках розширення системи безоплатної правової допомоги.
В Тернопільській області буде відкрито 14 бюро правової допомоги: Бережанське, Борщівське, Бучацьке, Гусятинське, Заліщицьке, Збаразьке, Зборівське, Козівське, Лановецьке, Монастириське, Підволочиське, Підгаєцьке, Теребовлянське та Шумське.
Аби взяти участь у конкурсі претендентам необхідно до 31 травня 2016 року заповнити заявку на сайті вакансій в системі безоплатної правової допомоги –www.legalaid-jobs.in.ua.
Вимоги до претендентів:
– вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;
– вільне володіння українською мовою;
– доброчесність, толерантність;
– спроможність до усної та письмової ефективної комунікації;
– аналітичне мислення, спроможність швидко орієнтуватися і шукати необхідну інформацію;
– рівень досвідченого користувача персонального комп’ютера;
– стресостійкість.
Підтверджений досвід волонтерської діяльності/участі у діяльності громадських організаціях/ініціативних групах, які надають допомогу вразливим суспільним групам (надання правових консультацій в якості волонтера, консультанта громадської приймальні або студента юридичної клініки тощо), є перевагою.

Коментарі вимкнені.