На Тернопільщині ділять церкву бійкою та лайкою

На Тернопільщині церкву ділять Київський і Московський патріархати. Конфлікт триває вже півроку. Нещодавно обласна рада офіційно дозволила парафії Київського патріархату служити у храмі.

З бійкою та лайкою — так ідуть до церкви у селі Колосово. УПЦ МП не реагує на документ, який дозволяє правити в церкві Київського патріархату. Прихожани із священиком Київського патріархату намагалися потрапити до храму. Та Московському патріархату на це начхати.

Батюшка Московського патріархату йти на компроміс не хоче. Навіть ідея з почерговим служінням його не задовольняє. Такі слова вірян не переконують, але ще підливають масла у вогонь, тож люди вирішили діяти більш радикально — почали бійку на подвір’ї храму. Заспокоювала натовп міліція.

Згодом з’явилося підкріплення для Московського патріархату. Шість автобусів прибуло з Почаєва. Новоприбулі всі як один запевняють — просто приїхали на ранкову службу. Попри заборону міліції, віряни все ж прорвалися на подвір’я храму. Аби зарадити бійці, священики домовилися — у неділю до церкви ніхто не піде.

У середу, 9 вересня, відбудеться суд у цій справі. Та навряд чи рішення суду задовольнить обидві парафії. Тому до завершення конфлікту ще далеко. Тим паче, що і одні, і другі пообіцяли знову прийти до церкви через тиждень.

Вікторія Слобода, Телеканал новин “24”

-1 thoughts on “На Тернопільщині ділять церкву бійкою та лайкою

  • 07:49 | 14.09.2015 о 07:49
    Permalink

    Просто ненормальн1 люди з того 1 з 1ншого боку. Х1ба ви патр1архату молитеся? Богу треба молитися. а не бути пол1тиканом священникам обох патр1архат1в. А в1ряни повинн1 зайти в церкву 1 молитися на так1й мов1. на як1й 1м зручно. Що за дик1сть придумали? Т1ё в пол1тику грають. а Бога сюди приплели. Мабуть до Бога вам. шановн1. так байдуже. як до того куща, що росте при дороз1. Аби т1льки сво1 амб1ц11 задоволити. А т1 б1дн1 неграмотн1 бабус1. котрим “нав1шають на вух”а, також починають за когось там виступати, хоча насправд1 вони н1чог1с1нько в тому не розум1ють. Моя пок1йна бабуся завжди говорила, що вона в цьому н1чого не розум1е, там в виборах, чи в 1ншому голосуванн1, тому вона не буде приймати в цьому участ1. А народу голову можна задурити чим завгодно 1 в1н буде йти, як стадо. Ви, т1, котр1 мають якийь вплив на людськ1 голови! Майте хоч тр1шки сов1ст1! Не баламутьте народ!

Коментарі вимкнені.