Степан Барна нагородив медалями героїв Зборівщини

На подвір’ї храму Преображення Господнього м.Зборова сьогодні відбулося урочисте нагородження медалями «Учасник АТО» тридцятьох військовослужбовців району, які брали участь в антитерористичній операції. Священики о.Михайло Пошва та о.Віталій Вовк відслужили подячний молебень та освятили нагороди.
Голова обласної державної адміністрації Степан Барна привітав військових, їх родини та численних зборівчан, котрі зібралися на церковному подвір’ї. Степан Степанович, зокрема, сказав: «Низько схиляємо голови перед вами, наші захисники. Зборівщина найперша і найчисельніше віддала своїх синів, батьків, братів на захист України. Дякую вам за це, дорогі матері, дружини, сестри! Дорогі наші захисники, ми всі в боргу перед вами за вашу мужність, доблесть, за ваш патріотизм. Ми ніколи не забудемо вашого подвигу. Тепер виховуйте своїх у дітей у такому ж дусі патріотизму, адже ви воювали, щоби ваші діти жили мирно. Ми завжди пам’ятатимемо і тих, хто не дожив до цього дня, а віддав своє життя за Вітчизну. Ми – єдиний і непоборний народ. Допоки ми маємо таких патріотів, як ви, доти ми впевнені – Україна буде вільною. Слава Україні!». «Героям слава!», – відповіли наші герої.
Вручали відзнаки військовим Степан Барна та Ігор Яворський. Для кожного військовослужбовця знайшлося і тепле привітальне слово.

Коментарі вимкнені.