На Тернопільщині розпочалося бойове злагодження батальйону територіальної оборони

На Тернопільщині на базі одного з навчальних центрів розпочалося бойове злагодження щойно сформованого батальйону територіальної оборони. Особовий склад новоствореної бойової одиниці приступив до одиночної підготовки — відпрацювання кожним солдатом своїх функціональних обовязків.
— Основним завданням нашого батальйону, який підпорядковується Міністерству оборони, є охорона органів державної влади, військових об’єктів, інших важливих об’єктів і комунікацій. Це зовсім не підготовка до відправки бійців у гарячі точки на сході України, чого бояться багато хто з пересічних жителів і нагнітають деякі ЗМІ, — каже командир батальйону підполковник Ігор Ларін.
Під керівництвом досвідчених офіцерів військовослужбовці виконують вправи навчальних стрільб зі стрілецької зброї різними способами та з різних положень. Також вдосконалюють майстерність якісно маскуватися, організовувати та нести службу на блокпостах. Крім того, особовий склад вчиться надавати першу медичну допомогу, самодопомогу, взаємодопомогу та проводити евакуацію поранених.
Бійці нового підрозділу забезпечуватимуться речовим, грошовим, та іншими видами забезпечення як військовослужбовці Збройних Сил України.

Варто зазначити, що до складу батальйону входять мешканці Тернопільщини. Більшість воїнів раніше проходили військову службу у лавах Збройних Сил України.

Василь Лабай
Західний регіональний медіа-центр Міністерства оброни України

Коментарі вимкнені.