На Тернопільщині відремонтували кімнату побачень для довічно засуджених (фото)

У Чортківському слідчому ізоляторі управління ДПтС України в Тернопільській області введено в експлуатацію кімнату побачень для осіб засуджених до довічного позбавлення волі.

З метою реалізації вимог ст.110 та ст.115 Кримінально-виконавчого кодексу України щодо реалізації прав засуджених до довічного позбавлення волі, їх рідних та близьких на отримання довгострокових побачень в Чортківському слідчому ізоляторі управління ДПтС України в Тернопільській області проведено ремонтні роботи з метою створення сучасних та комфортних умов, надання послуг для осіб, які перебувають на побаченні.

Силами персоналу відділу інтендантського та господарського забезпечення Чортківського слідчого ізолятора за рахунок коштів наданих на правах гуманітарної допомоги, встановлено облицювальну плитку на підлогу та стіни в приміщеннях кімнат побачень, облаштовано сучасний санвузол та душову (встановлено бойлер, унітаз, умивальник із змішувачем). Придбано холодильник та мікрохвильову піч.

Приміщення обладнано гратчастими дверима, які виготовлені з металевих прутів і поперечних смужок. Внутрішні двері обладнані механічним замком спеціального типу, встановлено кнопку для виклику молодших інспекторів та переговорний пристрій.
Також відповідно до вимог статті 103 Кримінально-виконавчого кодексу України в приміщенні кімнат тривалих побачень встановлено технічні засоби нагляду та контролю з можливістю фіксування записів з камер відеоспостереження на відеореєстратор.

Коментарі вимкнені.