На території ДСНС у Тернопільській області освятили каплицю

17 вересня 2014 року, на запрошення начальника Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Тернопільській області полковника служби цивільного захисту Віктора Маслея, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор прийняв участь в урочистостях з нагоди професійного свята рятівників.

Архіпастиря супроводжували: економ єпархії протоієрей Руслан Притула, зав. канцелярії священик Олег Гах та священик Сергій Стельмах.

На прохання керівництва управління архієпископ Нестор у співслужінні архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василя Семенюка (УГКЦ) освятили каплицю, в якій встановлено ікону Пресвятої Богородиці «Неопалима купина».

У вітальному слові архієпископ Нестор привітав працівників служби з надзвичайних ситуацій і з порфесійним святом та закликав Боже благословення на їх нелегку роботу.

Завершилися урочистості виконанням духовного гімну України «Боже Великий, Єдиний…».

У четвер 2 жовтня відбудеться презентація нового роману Макса Кідрука “Жорстоке небо”. Це третя книга автора, написана у жанрі трилеру. Презентація має доброчинну складову. Захід влаштовує рівненська організація “Література.РВ”. Початок – о 19.00 в арт-клубі “Бункермуз”.

Коментарі вимкнені.