Начіпляли жінкам перстнів та запросили на вальс в тернопільській церкві на Свято матері

Матері із закритими очима годували дітей йогуртом, а ті – прикрашали неньок біжутерією, на Cвяті матері, котре пройшло в церкві Архистратига Михаїла 13 травня. Організувала святковий концерт для парафіянок у актовому залі церкви Марійська дружина. Відвідало захід – близько сотні гостей.

В програмі свята звучали пісні у виконанні дівчат, хлопців, на гітарі грав отець церкви Михаїла – Василь. За його допомоги були гарно підібрані абсолютно всі фонограми для свята.

Дівчата показали сценку про вагітну жінку, в животі котрої начебто розмовляли між собою дітки-двійнята. А ще – про трьох жінок, одна з яких пишалася здобутками сина у спорті. Інша – здобутками сина у навчанні. А третя тішилася просто тому, що її дитина добра. Син у такої матері – єдиний, хто допоміг їй донести важкі сумки з дачі, коли інших двоє думали лише про себе.

Найромантичнішою частиною концерту стала пісня, під час якої хлопці запрошували до танцю своїх матерів. Ті спочатку навіть не розуміли, що відбувається, і були дуже зворушені такою увагою своїх синів.

Щирі посмішки та неабиякий інтерес викликала, звичайно ж, конкурсна частина заходу. Одним із завдань для мамусь було нагодувати своїх дітей йогуртом, маючи зав’язані очі. Попередньо учасників обв’язали фартушками. Звичайно ж, діти не могли завершити конкурс чистими. Тому присутні досхочу насміялися із замурзаних личок юних учасників.

Смішним виявився і фінал конкурсу, в ході якого дівчата намагалися прикрасити своїх матерів біжутерією. Потрібно було за обмежений час одягнути на маму шість предметів, котрі б ідеально доповнювали її образ та підходили по стилю чи кольору один одному. Так, одна мама в кінці конкурсу виглядала, як школярка, оскільки любляча доня начепила їй з двох боків величезні яскраві приколки. Смішно коментувала стиль матерів і ведуча. Одну з жінок вона назвала крутою, бо та в ході конкурсу отримала від доні аж два великі перстені. А одну – екзотичною пані. Бо в тої були прикраси з морськими камінцями.

Весь півторагодинний концерт супроводжувався цікавими та тематичними слайд-шоу, які з ноутбука проектувалися на переносний екран.

До слова, таке свято для матерів у церкві Архистратига Михаїла проводять уже не перший рік. Але цьогоріч воно відрізнялося своєю актуальністю, сучасністю та якісною організацією. Навіть запрошення на свято, котре повісили у храмі, було створене у сучасному стилі комікса з елементами колажу та мало об’ємні частини.

Юрій Романович, “Погляд”

Коментарі вимкнені.