Найсмачніші торти у м.Тернопіль пече Оксана Гончарук (фото)

Торт повинен бути не лише  смачним, а й виглядати наче справжній витвір мистецтва. Саме такого принципу дотримується тернополянка Оксана Гончарук. Вона випікає торти, які не лише смакують, а й милують око. Раніше Оксана пекла торти лише для себе, але у неї це так добре виходило, що  «посипалися» замовлення. Тепер вона кілька разів на тиждень випікає торти на день народження, ювілеї, уродини, весілля…

–   Оксано, з чого розпочалося ваше захоплення випічкою?

–     Спочатку я пекла для своїх рідних. У нас вдома прийнято, що на кожне свято повинен бути торт, а що може бути смачніше домашньої випічки? У мене дуже гарно мама пече, тому я мала з кого брати приклад. Любила допомагати їй на кухні і придивлятися. Якось мама мусила спекти коровай на весілля своїй похресниці. У нашій родині це своєрідна традиція. Коли коровай був готовий, мама попросила мене його прикрасити. Я оздобила його яскравими квітами із цукрової мастики. Настільки гарно вийшло, що у мене після цього замовили весільного торта. Відтоді все й почалося!

 –  Жоден кондитер не розповість свій фірмовий рецепт, скажіть, а в чому таємниця вашої смачної випічки?

– Я печу торти із домашніх продуктів. У мене  двоє дітей, тому я розумію, як це важливо, щоб торт був не лише смачним, а й без усілякої «хімії». А щоб випічка добре вдалася, використовую лише якісні і свіжі домашні продукти. Втім, найголовніша таємниця – приступаю до роботи з хорошим настроєм та бажанням здивувати інших. А ще перед тим, як випікати корж, я обов’язко його перехрещу.

– А чи існує мода на випічку?

– Моду часто встановлюють самі клієнти. Приносять нам фотографії різноманітної випічки, які знаходять в інтернеті, та просять втілити це в життя. Я дивлюся, раджу якнайкраще це зробити. Дехто віддає перевагу тематичним тортикам у формі сніговиків, ялинок, сердечок, квітів, інші – люблять класику. Щодо рецептів, то постійно експериментую, пробую щось новеньке. Якщо торт подобається домашнім, тоді рецепт залишається у моїй колекції.

– Який незвичний торт ви б хотіли спекти?

– Син попросив на день народження торт у вигляді корабля. Намагатимуся втілити його мрію. Особисто для мене цікавими є торти з цукровими фігурками, бо вважаю, що така фігурка має не лише бути схожою на свого мультяшного героя, але і вписуватись в стиль торта і, головне, виражати позитивну емоцію, бути ніби з душею, адже торт – це основа святкового настою! На створення такої фігурки йде багато часу, іноді доводиться переробляти декілька разів. Але точно знаю, що торт з такою фігуркою є оригінальним. Адже іншої такої точно немає! А щасливі очі моїх клієнтів є для мене найкращою винагородою!

 

Замість PS: якщо ви хочете на своє свято мати оригінального, смачного торта, який стане прикрасою вашого святкового дійства, телефонуйте за номером  (097) 7071213.

Коментарі вимкнені.