Нардеп Головко заявляє, що більшість у парламенті знову за олігархів

Більшість парламентарів, депутатська коаліція не мають наміру боротися з офшорами. Верховна Рада фактично підтримує олігархат, який мільярдами викачує кошти з України. Про це під час брифінгу в парламенті заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Михайло Головко.

За словами свободівця, на попередньому засіданні парламенту була домовленість про денонсацію угоди з Кіпром, однак нині у порядку денному засідання цієї ініціативи немає.

“Відповідно, ми звернулися до голови парламенту з вимогою щодо включення цього питання до порядку денного. Це ключова законодавча ініціатива, бо виведення коштів у офшори для країни має катастрофічні наслідки. На жаль, зараз бачимо, що більшість депутатів, депутатська коаліція не мають наміру боротися з офшорами і фактично підтримують олігархат, який мільярдами викачує кошти з України. Вважаємо, що будь-яке зволікання, затягування з ухваленням ініціативи щодо денонсації угоди з Кіпром свідчить про те, що у парламенті є лобізм українських олігархів, які вивозять мільярди з України. Лише за останні роки з держави вивезено більше 70 мільярдів доларів, тому ми наполягаємо на розірванні угоди з Кіпром”, – заявив Михайло Головко.

Парламентар також повідомив про низку поправок, які подавали свободівці до законодавчих ініціатив, які стосуються бюджетного процесу і які однак депутати не підтримали на комітетах. Проте, як наголосив націоналіст, депутати від ВО “Свобода” вимагатимуть, щоби ці поправки розглянули в сесійній залі.

 

-1 thoughts on “Нардеп Головко заявляє, що більшість у парламенті знову за олігархів

 • 13:56 | 30.12.2014 о 13:56
  Permalink

  А так і є! Барна брехун рідкісний. В Тернополі тільки і розказував, як воюватиме із регіоналами та оліграхами, а сам обклад українців податками і тішиться, що його друг Заставний платитиме менше та відкриє новий ресторан корейської кухні.

 • 14:13 | 30.12.2014 о 14:13
  Permalink

  Ну заставна бригада продовжує тішити

 • 14:21 | 30.12.2014 о 14:21
  Permalink

  На майдані стояли, на сході воювали – ніби розумні люди…а в кінці проголосували за шоколадного і зайця…народ еволюціонував до стада овець…з новим роком коротше…)))

 • 15:39 | 30.12.2014 о 15:39
  Permalink

  То є правда чистісінька! Тільки мільярдери як завжди не страждаютью. а бідний народ як гнобили так і гноблять. Ганьба такій владі і такому президенту разом з його приспішниками Барною і културистом Побером!

 • 14:35 | 31.12.2014 о 14:35
  Permalink

  Скільки можна терпіти тих олігархів при владі і їх пособників. Пориходили в раду якісь заставні та барни, які нічогісінько не зробили, а тільки язиком тріпають.

Коментарі вимкнені.