Нардеп вважає, що довгобуди у Тернополі при цій владі не завершать

Народний депутат Іван Стойко вважає, що тернопільські довгобуди – обласна бібліотека та обласний архів при теперішній владі не будуть добудовані.

Про це він заявив під час прес-конференції у Тернопільському прес-клубі, – передає IA ZIK.

«Однією з причин відставки Ярослава Сухого з посади голови Тернопільської ОДА стала його розмова в Кабміні про довгобуди. На жаль, я не можу передати мову оригіналу, але коли Ярослав Сухий заговорив про довгобуди, то йому сказали: «Ти що хочеш, щоб я ще твою бандерівську область розбудовував?». Це була відповідь Азарова. І тому в мене великі сумніви, що архів і бібліотека, які будуються майже два десятиліття будуть найближчим часом закінчені», розповів нардеп.

Будучи головою Тернопільської ОДА (2005-2007 рр.) Іван Стойко вважав добудову обласної бібліотеки одним з пріоритетів своєї роботи.

«Якщо говорити про ті часи, коли я був головою Тернопільської ОДА, то в мене були домовленості з керівником уряду про фінансування добудови бібліотеки. Тоді ще потрібно було менше мільйонів, ніж зараз. Але через пертурбації в уряді все загальмувалося. У серпні 2006 року, якщо пам’ять не зраджує, у відставку відправили уряд Тимошенко. А потім пішло, поїхало. Потім Янукович з урядом і адміністрація на чолі з Балогою боролися за мою відставку. Коли я йшов з посади голови ОДА, обіцяв це колись розказати. До кінця жовтня 2007 року я був на посаді, а потім перейшов у парламент бо можливості боротися з Януковичем і Балогою не було. Я не міг потрапити в кабінет до Президента.

При цьому уряді навряд чи вдасться щось зробити. Якщо зміниться уряд та Президент, то можна говорити про перспективу. У першу чергу, потрібно закінчити обласний архів, бо в нього більша ступінь готовності, а потім братися за бібліотеку», – додав Іван Стойко.

Comments are closed.