Націоналісти побавляться в копанку та відбиванку

Міські спортивні молодіжні змагання «Кубок Шухевича» знову відбудуться в Тернополі.
З 27 лютого по 4 березня з нагоди відзначення пам’яті молодіжні патріотичні організації міста проведуть спортивні змагання на Кубок Генерала Української повстанської армії Романа Шухевича (героїчно загинув 5 березня 1950 року у бою із НКВД).

Команди виставили Молодіжний націоналістичний конгрес, Спілка української молоді в Україні, Пласт – Національна скаутська організація України, Молода Просвіта, МНПТ «Обереги», МГО «Сокіл», МГО «Студентська свобода», Асоціація туристів Тенрополя, Рух автономних націоналістів.

Особливістю змагань є те що вони проводяться з улюблених видів спорту «друга Шуха», в яких він досягав успіхів як спортсмен, а це: копанка (футбол), відбиванка (волейбол), кошиківка (баскетбол), біг, стрільба, скелелазіння, шахи, плавання. Це має допомогти розкрити для молоді постать Шухевича як Великого українця. Адже він був не лише командиром УПА, військовиком, але й успішним спортсменом, бізнесменом, музикантом.
Роман Шухевич (Тарас Чупринка), був один з тих, хто вчасно зрозумів справжній глибокий сенс тіловиховної ідеї і її значення, зокрема для молоді. Ця людина, що, згідно з старогрецькою засадою, вважала, що справді освіченим можна рахувати лише того, хто вміє „читати і плавати” — переводила цю засаду не лише у своєму житті, але й намагалась привити її іншим. Тонкий і чутливий естет, піаніст-віртуоз, палкий революціонер — одночасно вмів встановляти спортові рекорди на біговій доріжці, добувати голи на зеленій мураві футбольної площі, і в соняшних снігових просторах сталити свою волю до майбутніх бойових походів.

Минулого року ці змагання вже відбувалися, перемогу здобула команда МГО «Сокіл». Особливістю цьогорічних змагань є збільшення кількості видів спорту – добавились баскетбол, шахи, плавання.

За довідками можна звертатись за тел. 067 271 33 02

Коментарі вимкнені.