“Не дозволимо їм убивати нас і наших дітей” – звернення до тернопільських журналістів

Член Національної спілки журналістів України, член Всеукраїнського товариства політвязнів і репресованих Віктор ЛИТВИНЧУК звертається до представників засобів інформації Тернопільщини.

 , під покровом ночі, о 4-й годині чинна влада по-звірячому напала на мирних людей, які перебували на Майдані Незалежності у Києві. З кийками і кулаками міліція прийшла вночі до мирного народу. Пролилася кров. Під час цього жорстокого розбою озброєними спецпризначенцями постраждало десятки невинних мирних людей лише за те, що вони не опустили голови й не погодилися на роль бидла у своїй гордій країні. Переважно, – це молодь. Це нове покоління, яке вже не пам’ятає рабства. Це – наші діти, яких за вказівкою з Межигір’я калічать недолюдки в шоломах і пагонах. На мирному Майдані виродки били наших дітей, щоб ніби-то встановити новорічну ялинку. Цинізм зашкалює. Кийками і сльозогінним газом влада встановлює ЯЛИНКУ на КРОВІ. Як нам тепер святкувати Новий рік під ялинкою, де пролилася кров?

Мас-медіа завжди впливали на розвиток суспільної думки. У відповідальні історичні моменти країни засоби масової інформації були тим голосом, який говорив людям правду і піднімав високий дух. Це ви, медійники усіх рівнів, у 2004 році спротивилися медведчуківським “темникам” і заявили солідаризований протест. Цей журналістський бойкот став одним з головних чинників перемоги Помаранчевої революції. Сьогодні саме той час, коли треба об’єднатися і в один голос заявити рішуче “Ні!” злочинним діям квазіукраїнської влади.

Авторитазизм, як правило, перероджується в диктатуру.  Не дозволимо їм убивати нас і наших дітей. Кожен з журналістів може зробити багато, якщо відмовиться транслювати або писати “заказуху”, відверту брехню. Виходьте в ефір, подавайте матеріали з чистою совістю, незалежно від того, на яких телеканалах чи виданнях ви працюєте. Історія теж має гарну пам’ять.

Зло, яке назване по імені перестає бути злом. Якщо зло стає злочином, воно має бути покараним. Нині вчинено державний злочин по відношенню до власного народу. Міжнародна спільнота відреагує належним чином. Як відомо, подібні проступки, зокрема, незаконне застосування сили, підлягають юрисдикції, а відтак покаранню Гаазьким трибуналом. Сподіватимемося, що владі вистачить глузду, щоб не наробити нових дурниць.

 

 

Коментарі вимкнені.