Не витримали шлюзи: у Копичинцях різко почав міліти ставок

Про те, що старі шлюзи на старому аварійному мості не витримали тиск великої води, відтак почав зневоднюватися ставок, в соціальних мережах повідомив місцевий житель, фотограф Тарас Хлібович (нік Thieri Newman).

“Сьогодні вранці (усі війни і катаклізми починаються саме зранку) в Копичинцях почав зникати ставок – старі шлюзи на старому аварійному мості не витримали тиск великої води, — пише Thieri Newman. — І весь той величезний масив води разом з підводною живністю раптово пішов на південь, в теплі краї, зруйнувавши кам’яні елементи древнього моста. Ну а що зробиш, живемо ми в час техногенної руйнації, коли старі інженерні споруди, зроблені ще як не за Польщі, то за совдепії, через брак належних коштів відмовляються служити далі і зриваються “в еміграцію”. Ентропія наступає. А колись на цьому ставку був красивий острів з вербою, люди відпочивали на берегах, купалися, плавали на алюмінієвих лодках химерного дизайну. Виходить, що ми – безруке покоління, яке не може навіть втримати те, що було створене до нас. Степан Барна, справа честі і гонору відновити ставок у первинній красі. Допоможіть місту Копичинці справитися з цим викликом! Знаю, що відгукнетеся”.

Фото Тараса Хлібовича.

-1 thoughts on “Не витримали шлюзи: у Копичинцях різко почав міліти ставок

  • 11:27 | 2.04.2017 о 11:27
    Permalink

    Беріть приклад з села Новий Ннижбірок,такаж сама сетуація з сільским ставом.Ініциативна група села мисливців і рибалок при підтримці війта села зібрала кошти і відримонтувала шлюз і зарибнила став.Тепер можна буде і рибку половити і в жаркі дні скупатися а на водохреща йорданське купання провести.

Коментарі вимкнені.