Новостворена рада вимагає видворити з України азербайджанця, що побив тернополянок

У Тернополі представники 17 громадських організацій провели своєрідний форум, під час якого утворили обласну Координаційну раду захисту державності.

Серед організацій, які увійшли в Раду, – Всеукраїнське об’єднання ветеранів, Спілка офіцерів, Національна спілка письменників, Українська Народна Рада, Спілка політв’язнів і репресованих, Асоціація ветеранських організацій силових структур, історико-просвітницьке товариство «меморіал» ім. В. Стуса, Асоціація споживачів житлово-комунальних послуг тощо.

На засіданні обрано п’ять співголів Координаційної ради – П. Атаманчука, О. Варакуту, П. Ландяка, П. Сливку, В. Турецького.

Основною метою Координаційної ради має стати утвердження ідеалів соборності, незалежності України в державотворчому процесі, єднання інститутів громадянського суспільства, забезпечення конституційного узаконення правосуб’єктивності української нації, її невід’ємного права на віковічне володіння рідною землею, її водними ресурсами та надрами, торгівля якими неприпустима.

– Вступ до обласної Координаційної ради відкритий для громадських організацій національно-демократичного, патріотичного спрямування, опозиційних до нинішнього правлячого режиму. Щодо політичних партій, то рада співпрацюватиме з усіма опозиційними політсилами на основі угоди про співпрацю, – повідомив у коментарі «Номер один» співголова ради Павло Сливка.

На обласному установчому форумі Координаційної ради захисту державності прийнято ряд звернень, зокрема до Тернопільської міської ради, з засудженням комуністичних провокаторів 9 травня у Старому парку та дій тернопільської міліції, поставлено вимогу перед депутатами міськради вивести зі складу міськвиконкому начальника міської міліції. Засуджено також побиття українок у центрі Тернополя і поставлено вимогу до правоохоронців покарати громадянина України, азербайджанця за походженням та позбавити його українського громадянства  і після відбуття покарання видворити за межі України.

Іван Білий

Коментарі вимкнені.