Новий сайт альтернативної музики порадує співочих тернополян

Співочі тернополяни відтепер мають змогу скористатися сайтом альтернативної музики www.mbo.com.ua. Створений даний ресурс з метою залучати й підтримувати талановитих музикантів, закликати їх займатися улюбленою справою.
Його засновники планують зібрати повноцінну базу українських виконавців з усіх жанрів, вікових категорій, рівня популярності, амбіцій і пропонуємо їм інформаційну підтримку, можливість заявити про себе, донести свою музику до широкого загалу й розширити коло слухачів, почути себе на нашому он-лайн радіо, отримувати цікаві подарунки.
«Одного разу я зловив себе на думці, що в нас немає можливості слідкувати за творчістю маси талановитих українських музикантів. Усі пошуки завершувалися обговореннями на форумах або банальними переліками гуртів, серед яких я більшість ніколи не чув, а тим паче не цікавився їхніми новинами, афішами концертів, турів, фестивалів. Очевидно, що майже кожен гурт прагне визнання й популярності, але не кожному це вдається», – пояснює тернополянин, засновник ресурсу, Бих Степан.
Кожен бажаючий може взяти участь у проекті, надіславши опис, ознайомчу статтю чи біографію гурту/виконавця, аудіо записи, фото, кілька посилань на відео та згоду на розміщення інформації на www.mbo.com.ua на електронну скриньку musik.base.online@gmail.com . Інформація не буде використовуватися адміністрацією сайту за його межами! Участь безкоштовна.
«Хочу сказати, що на цьому наша праця не завершена. Ми будемо постійно доопрацьовувати й розширювати сайт. В подальшому на гостей нашого сайту чекатимуть чимало приємних новин, про які ми, розповімо згодом», – продовжує пан Степан.
Кожен учасник може допомогти розвитку ресурсу, розмістивши на вже існуючих статтях Вконтакте, MySpace, Facebook, Twitter, YouTube та ін. посилання на свою сторінку в www.mbo.com.ua чи розповівши про нього друзям.

Коментарі вимкнені.