6-го серпня блогери будуть прибирати парк Загребелля

Акція «Блогер проти сміття» заявлена на 6-е серпня. Але, незважаючи на це, вже більш ніж в 60-ти містах Росії і Україні, в рамках підготовки до неї проходять самостійні суботники та ліквідації несанкційованих звалищ. У них беруть активну участь різні люди, які знаходять один одного в інтернеті і заздалегідь домовляються про зустріч. Звіти про ці суботники викладаються в блогах учасників, на міських сайтах і висвітлюються місцевими ЗМІ. Слідом за Росією пішли тим же шляхом Україна, Білорусь, і інші країни, тобто акція набула більш масштабний оборот.
Такі великі компанії як Білайн, Coca-Cola, новини З дверей, Лабораторія Касперського, Димов вже стали партнерами проекту.
Заявили також про свою готовність підтримати акцію ряд губернаторів, деякі федеральні телеканали, представники російського бізнесу, зірки, знаменитості та громадські діячі.
Головні особливості акції – її аполітичний характер і прагнення об’єднати локальні дії в загальну стратегію вирішення цієї проблеми.
Сьогодні акція «Блогер проти сміття» потребує якісного висвітлення у ЗМІ. На скільки сильний буде ефект від неї, і чи надалі закріпитьсятенденція серед нашого суспільства самостійно стежити за чистотою навколо, залежить від частини і від того, чи підтримають її популярні видання та телеефір. Адже найчастіше саме на їх думку спирається основна маса людей, щоб сформувати своє ставлення до нового.

Цілі акції

* Звернути увагу широкої громадськості на проблему сміття на вулицях.
* Змусити співгромадян задуматися про свою поведінку на природі.
* Дати людям зрозуміти, що «якщо не вони, то ніхто”.
* Особистим прикладом показати, що можна і потрібно користуватися сміттєвими пакетами.
* Зробити нашу країну чистішою.

Місце: Парк Загребелля
Дата: 6 серпня 2011 року
Час: 10:00
Місце зустрічі: Фуршет що над озером

Коментарі вимкнені.