Хоптян і корови

Про заходи щодо нарощування поголів’я великої рогатої худоби йдеться у дорученні голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна, адресованому керівникам райдержадміністрацій, головному  управлінню  агропромислового  розвитку  ОДА.

Метою такого доручення  голови ТОДА є стабілізації ситуації в галузі тваринництва, створення умов для нарощування поголів’я великої рогатої худоби та збільшення обсягів виробництва молока і м’яса.

Зокрема, Валентин Хоптян доручив райдержадміністраціям провести організаційні   заходи щодо визначення в районі базових господарств із закупівлі молодняка ВРХ від особистих селянських господарств.

Керівникам таких базових підприємств рекомендовано визначити  відповідальних   осіб   (операторів)   із   закупівлі молодняка великої рогатої худоби у населення та встановити мінімальну закупівельну ціну не менше 15 гривень за один кілограм живої ваги.

Крім того, Тернопільській філії «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин» належить забезпечити безумовне виконання термінів проведення ідентифікації молодняка великої рогатої худоби в населення.

Коментарі вимкнені.