На колони для альтанки на острівці у Тернополі – 55 тисяч

Останнім часом кипить робота навколо Тернопільського ставу. Нічого дивного — 26-27 серпня має відбутися чемпіонат Європи з водномоторного спорту.

— У вихідні гуляла в парку. Там такий безлад! — поскаржилася у редакцію 20 хвилин тернополянка Надія Ленько. — Ще залишився якийсь тиждень до приїзду іноземних гостей і спортсменів зі всієї України — от матимуть на що подивитися!

Аби пересвідчитися, чи тривоги жінки мають підстави, кореспонденти пішли 16 серпня у парк.

— Я виготовив колони, що на Острівці кохання, за власні кошти, — каже підприємець Олег Ренета. — Аналогів у нашому місті немає. На виготовлення витратив 55 тис. грн. Єдине, що попросив у міської ради — допомогти здійснити монтаж, але вони і в цьому не підсобили.

Роботи в альтанці, за словами пана Ренети, мали розпочати ще у червні. Тривати вони повинні були до кінця серпня, тобто три місяці. Але дозвіл чоловік отримав лише 1 серпня.

— Сподіваюся, що встигнемо завершити. Також дуже хочеться, щоб влада надала фінансову підтримку, хоча б на зарплати робітникам, — каже пан Ренета.

Тернополяни, яких ми зустріли, вважають, що ремонт набережної треба було розпочати давно.

— Але все одно добре, що затіяли такий ремонт. Сподіваюся, це все робиться не для показухи, — каже Анастасія Клюковська.

Тернополянин Володимир Лисюк припустив: якби майстри працювали з ранку до вечора, то, можливо і встигли б. Адже їм ще треба змонтувати освітлення вздовж набережної. До речі, паралельно почали ремонт і в парку “Топільче” — лагодять підвісний міст через Серет.

-1 thoughts on “На колони для альтанки на острівці у Тернополі – 55 тисяч

  • 19:06 | 17.08.2011 о 19:06
    Permalink

    Ага, а завтра має приїхати в область міністр охорони здоров’я і, може, навіть сам Азаров, то аж сьогодні вирішили хоч на головних дорогах намалювати розмітку. Напевно, щоб не заблукали. То чого ж ви дивуєтесь, ще до чемпіонату більше тижня. 🙂

Коментарі вимкнені.