Прецедент на Тернопільщині: кому виділили майже 7 мільйонів на ліки?

Обласна дитяча лікарня розпочинає проект, ініційований обласною радою, – безкоштовне забезпечення ліками дітей, що перебувають на стаціонарному лікуванні. Голова обласної ради Василь Хомінець, заступник Олег Боберський, голова постійної комісії з питань бюджету Олександр Стадник ознайомилися із станом готовності цього соціального проекту, кошти на який закладено в обласному бюджеті на 2015 рік.

Очільники обласної ради  поспілкувалися з лікарями та батьками пацієнтів, цікавилися ситуацією із закупівлею необхідних ліків тощо. Також  керівництво обласної ради оглянули перебіг капітального ремонту відділення інтенсивної терапії новонароджених, кошти на який також виділила обласна рада.

«Тернопільська обласна рада прийняла безпрецедентне рішення, виділивши нашій обласній дитячій лікарні понад 6 мільйонів 800 тисяч гривень на придбання медикаментів, – наголосив Василь Хомінець. –  Тепер завдання медперсоналу лікарні доносити цю інформацію до батьків і чітко дотримуватися принципу безкоштовного лікування у стаціонарі. Адже цей проект буде під пильним моніторингом громадськості».

Коментарі вимкнені.