На Тернопіллі виявили 1,2 млн. грн. «прихованої» заробітної плати

З початку цього року податковою службою Тернопілля виявлено 2136 необлікованих найманих працівників. Встановлено виплату понад 1,2 млн. грн. заробітної плати в «конвертах». До бюджету додатково надійшло 113 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб. До органів прокуратури передано 460 справ та 392 справи – до інспекції праці. За наслідками проведеної роботи з 1642 працівниками роботодавці уклали трудові договори.

Як приклад,  при проведенні позапланової документальної перевірки одного із приватних підприємців Тернополя, який займався наданням послуг у сфері громадського харчування (діяльність ресторанів), встановлено використання праці 3 найманих працівників, з якими не укладено трудових договорів, – повідомили “Погляду” в відділі масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Тернопільській області.

Суб’єктом господарювання надано письмове пояснення, яким підтверджено факт використання «прихованих» трудових відносин та виплату зазначеним працівникам майже 2,5 тис.грн. заробітної плати впродовж квітня – травня 2011 року.

Матеріали перевірки  передані в  органи прокуратури.

 

Comments are closed.