На Тернопільщині перевіряють територіальну оборону

Сьогодні, 15 червня на Тернопільщині розпочалися триденні навчання з територіальної оборони «Сприяння-2011». Окрім Тернопілля, вони відбуваються й у інших регіонах країни під загальним керівництвом начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Григорія Педченка.

Їхня мета – перевірити ступінь піготовленості та злагодженості штабу зони територіальної оборони Тернопільщини, його спроможності забезпечити, у взаємодії з іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами, планування та ведення територіальної оборони у визначеній зоні з використанням досвіду країн світу

Детальніше про навчання з територіальної оборони «Сприяння-2011» розповів посередник на навчанні від Генерального штабу ЗСУ полковник Валерій Конопліцький.

– «Сприяння-2011» покликанні навчити посадових осіб всіх рівнів правильно та оперативно відпрацьовувати рішення щодо організаціх територіальної оборони у визначеній зоні та проведення штабом заходів, які стабілізують обстановку в регіоні. Також під час навчання відбудеться злагодження штабів, набуття навичок офіцерами та представниками ОДА у прийнятті тих чи інших неординарних рішень у складних ситуаціях, які виникають під час організації територіальної оборони. Адже в кожного своя специфіка і свої завдання, та у разі потреби всі вони мають працювати як одне ціле, саме про це зазначав у своїх завданнях перед початком навчань начальник Генштабу ЗС України, – повідомив полковник Валерій Конопліцький.

Загалом на навчання залучено понад 50 осіб штабу, зони територіальної оборони Тернопільської області, оперативних груп силових структур Тернопілля. Всі заходи відбуваються на базі заглиблених пунктів управління Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільського облвійськкомату.

За інформаціэю майора Василя Лабая

 

Коментарі вимкнені.