На тернопільському телебаченні цензура – Олексій Кайда

Сьогодні розпочала свою роботу 42 сесія Тернопільської обласної ради. На порядок денний винесено 7 питань. Головне із них – затвердження бюджету області на 2012 рік.

Власне, розгляд цього питання вже розпочався. Немає в залі знову голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна, пише ЗЗ.

Перед початком сесії голова обласної ради Олексій Кайда повідомив, що вперше майже за 3 роки діяльності ради не відбувається прямих трансляцій сесійних засідань. Даний факт очільник обласного парламенту розцінює як запровадження цензури на Тернопільському державному телебаченні і як обмеження прав громадян на отримання незретушованої інформації. Також Олексій Кайда відмову ТТБ транслювати пленарні засідання пов’язує із наближення виборів та падінням рейтингу партії влади і парламентських партій.

На захист телерадіокомпанії виступив депутат Павло Федик. Він попросив голову облради, перед тим, як висувати звинувачення у цензурі, називати конкретні факти цього явища. Також він попросив замість того, щоб нагнітати ситуацію, віднайти компроміс. Зокрема, замість прямих трансляцій запровадити на державному телебаченні щоденники сесій.

Коментарі вимкнені.