Орест Муц проживе сотню років

орест муцПропонуємо нашим читачам найповнішу астрологічну картину  від астрологів та номерологів нашого міста на 2012 рік. На долю міста, країни мають вплив певні люди. Долею тих, кого ми вважаємо знаковими людьми для Тернополя у цьому році, ми  поцікавилися у астротаролога, хіролога  Ігоря Яблонського,  який у попередні роки доволі точно моделював ситуацію у країні.   Щоб гороскоп був ширшим, ми звернулися також і до номеролога Мирослава Собчука, який зараз фактично відділений від зовнішнього світу через остаточну втрату слуху.   Обоє чоловіків не були попереджені про таке неординарне завдання. Інформація, яку вони отримали від нас про обраних нами політиків,  зводилася  лише до дати народження та прізвища і ім’я діяча. Отже, читайте, порівнюйте, та робіть власні висновки.

Людина, яка вже покинула Тернопіль, однак не дозволяє про себе забути. Орест Муц сьогодні на «прийомі» у астрологів.

–          Орест Муц – витончений егоїст, при цьому, схожий своїм характером на Романа Заставного. Має подвійні стандарти, «подвійне дно». Можна сказати, що він «політик-прораб».  Доволі вперта людина. Його цього року очікує період «клоунади», під час якої він змінюватиме маски. Однак йому,я к не дивно, щаститиме, – каже Ігор Яблонський.

 

Мирослав Собчук стверджує, що Орест Муц  проживе сотню років.

–          Він народився під сузір’ям Риби у рік Кабана. Він дуже впертий, однак є доброю людиною, має веселу вдачу. Щасливим числом для нього є одиниця.

Ця людина часто перебуває у тіні,  однак вміє справити враження. Його стихія – вода, тобто з’являється він ніби нізвідки і просто спокійно бере виграш у своїх конкурентів, без  зайвих зусиль.

Можна сказати, що він диктатор, однак справедливий.  Якщо буде при владі, то не буде диктувати власні правила, а керуватиметься законом.  Житиме дуже довго, мало не до сотні років.

Оля Терещук

Коментарі вимкнені.