Нідерландський посол хоче інвестувати у Тернопіль

Інвестиційні проекти Нідерландів хочуть впровадити у Тернополі. Про це йшла мова 17 червня на зустрічі міського голови Тернополя Сергія Надала та Другого секретаря Посла Королівства Нідерланди в Україні Рогіра ван Тооренома. Коло інтересів гостя окреслюється економічною співпрацею України та Нідерландів.

Тернопіль посол визначає як пріоритетне місто щодо надання проектних грантів. Йшла мова і про інвестиції та впровадження освітніх програм Посольства Королівства Нідерланди.

Другий Секретар Посла Королівства Нідерланди в Україні Рогір ван Тоорен, зокрема, зазначив:

«Мені дуже приємно, що ми співпрацюємо з Тернопільським Національним економічним університетом, в якому є україно-нідерландський факультет. Це дає багато переваг як для Тернополя, так і для студентів, які там навчаються. Ми шукаємо шляхи для співпраці з Тернополем у двох напрямках – інвестицій та торгівлі. Перед поїздкою сюди я перевірив статистичні дані про економічний розвиток Тернополя. Був вражений тим, скільки роботи зроблено, щоб вдосконалити промисловість, господарство та загалом впровадити щось нове в економіку. Це стосується не лише сфери інформаційних технологій,  багато цікавих впроваджень є і у сфері туризму. Це мене приємно вразило».

Коментарі вимкнені.