Сьогодні розпочнеться доленосне будівництво на мікрорайоні “Аляска”

Сьогодні, 27 жовтня, у Тернополі розпочнуть будівництво нової тролейбусної лінії, що з’єднає віддалений спальний мікрорайон «Аляску» з іншими частинами міста, – повідомляє директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх.

«Потреба у такому маршруті назріла давно. Цьогоріч керівництво міста прислухалося до мешканців мікрорайону та виділило частину коштів на втілення проекту. Уже цього року буде встановлено всі необхідні 49 залізобетонних опор, до яких кріпитимуться кронштейни. Також буде оголошено тендер на закупівлю контактного дроту та спецчастин», – зазначив Андрій Мастюх.

Він додав, що у 2011 році має бути освоєно 860 тис. грн. Решту суми (орієнтовна вартість проекту становить 3,1 млн грн) тролейбусники сподіваються отримати наступного року. Тоді ж буде змонтовано контактну лінію та проведено силовий кабель з підстанції, що на вулиці Тарнавського.

Тролейбусна лінія проходитиме вулицями Володимира Великого, Леся Курбаса, Морозенка та Симоненка і буде продовженням маршруту №8. За словами Андрія Мастюха, новий маршрут сподіваються запустити восени 2012 року.

Коментарі вимкнені.