Сьогодні святкує 15 років наймасовіша молодіжна християнська спільнота Тернополя

29 жовтня виповнюється 15 років з дня заснування в м.Тернопіль спільноти “Бет-Ель”, яка об’єднує усіх, хто шукає Бога. З цієї нагоди, в суботу, о 18.30 розпочнеться молитовна зустріч, частування та розваги за адресою просп.Ст.Бандери, 57. А в неділю святкування продовжиться з 10.00 навчанням, літургією та святковою програмою допізна.

Спільнота «Бет-Ел», що в перекладі означає «Дім Божий», була заснована в 1996 році Андрієм Стіпановим, Олегом Дубом, Славіком Зьолою, Андрієм Брощаком. Тоді зібрання християн проходили  при парафії редемтористів «Матері Божої Неустаної Помічі», що на Східному масиві. Зараз же спільнота збирається у римо-католицькому костелі «Милосердя Христового» (просп.Ст.Бандери, 57). Очолює її Тарас Супінський.

Метою даних зустрічей є прославляння Бога. Також лідери спільноти доносять до людей звістку про Боже Царство, адже Ісус сказав: «Я, світло для світу, і хто в мене увірує буде мати життя вічне», так і ми стараємося донести до людей про Духа Святого який через Ісуса до нас прийшов”.

У Тернополі також активно діє молодіжна християнська спільнота “Ковчег” при парафії Архистратига Михаїла, що по вул. 15 Квітня. Там молодь збирається для глибшого пізнання Бога в сучасній формі щочетверга, з 19.00.

-1 thoughts on “Сьогодні святкує 15 років наймасовіша молодіжна християнська спільнота Тернополя

  • 11:24 | 29.10.2011 о 11:24
   Permalink

   Християнська спільнота – то не секта. То об’єднання християн, в більшій мірі грекокатоликів. Як от для дітей Марійська дружина, як для старших – параманне братсво чи братсво тверезості. Це просто так, ніби позакласні гуртки в школах – зібрання за вподобаннями в рамках церкви. Тобто для пізнання Бога, вивчення Євангелії, тощо.
   Якби була секта – явно би не започаткувалася в традиційній церкві. Правда? І не збиралася б в традиційній церкві

Коментарі вимкнені.