Тернопілля і Придністров’я будуть мати спільні туристичні маршрути

Під час святкування 800-річчя Збаража Тернопільський обласний “ІНФОТУРЦЕНТР” і делегація з Придністров’я, що перебувала з офіційним візитом на Тернопіллі домовились про тісну співпрацю у найближчому майбутньому.

“Нас об’єднує річка Дністер. Колись були сплави цією річкою аж у нижні плавні. Я думаю, що при добрій нашій спільній роботі з тернопільською стороною, такі сплави можуть бути відновлені вже в наступному році”, – висловив переконання голова Спілки українців Придністров’я ім. О. Бута Леонід ТКАЧУК.

“Зважаючи, що “ІНФОТУРЦЕНТР” втілює проект «Туристично-рекреаційний кластер «Дністровський каньйон», наша співпраця у галузі туризму, зокрема сплавів Дністром, обов’язково буде плідною”, – підтвердила директор Тернопільського обласного інформаційно-туристичного краєзнавчого центру” Лариса РИМАР і нагадала, що нещодавно між Тернопільським обласним ІНФОТУРЦЕНТРОМ та Торгово-Промисловою Палатою Придністровської Молдавської Республіки (м.Тирасполь) було підписано угоду про співробітництво саме у сфері туризму, тому співпраця загалом вже налагоджена, залишилось її продовжувати тісніше.

Довідка: 13-денний сплав р.Дністер від Устечка до Чорного моря (близько900 км) є одним із найдовших та наймальовничіших водних маршрутів Європи.

Коментарі вимкнені.