Тернопільщина буде розвивати свої потужності

Голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян та президент Українського Союзу промисловців та підприємців, народний депутат України Анатолій Кінах підписали угоду партнерство між ТОДА та УСПП.

Церемонія підписання документу відбулася 1 липня у Києві.

Сторони домовилися діяти спільно в питаннях активізації процесів зміцнення економіки Тернопільської області, підвищення соціальної відповідальності бізнесу.

Сторони домовилися вести пошук інноваційних технологій та механізмів повного і ефективного використання виробничих та сільськогосподарських потужностей Тернопільської області.

Йдеться також і про організацію та проведення спільних заходів: науково-практичних семінарів, вживати заходів, спрямованих на розвиток, пропаганду та використання  науково – технічних ідей та технологічних  процесів.

-1 thoughts on “Тернопільщина буде розвивати свої потужності

  • 18:12 | 2.07.2011 о 18:12
    Permalink

    Це сама, що не є “словесна тріскотня” ! Щоб позбутись “газової удавки” потрібно розвивати альтернативні джерела енергії (енергія вітру, малих річок і тд.) Також потрібно створювати додаткові робочі місця ! Чи владі приємніше коли ми з “закерзоння” підживлюємо національну економіку твердою валютою? а вони спокійно напиваючись “до начитаності” прослуховують таланти по кнайпах.

Коментарі вимкнені.