Тернопільські експерти-криміналісти популяризували свою професію через зацікавленість студентів

Експертиза – справа тонка і надточна, проте працівники Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, як справжні професіонали, зуміли настільки зацікавити своєю професією випускників юридичного факультету Галицького інституту, що чимало з них виявили бажання продовжити навчання, аби поповнити лави експертів-криміналістів Тернопілля.

Розпочалася екскурсія студентів коротким ознайомленням з основами експертної криміналістики. Відтак, випускникам дали можливість детальніше ознайомитися з роботою окремих лабораторій. Молоді люди з цікавістю слухали вибухотехніків, експертів автотехнічних експертиз, балістичних та медико-біологічних досліджень. Кожен з експертів намагався донести до студентів важливість своєї профільної роботи, водночас, зацікавлюючи слухачів випадками з практики.

– Ми й не уявляли, наскільки захоплюючою є професія експерта, ділилися враженнями студенти. – Здавалося б, що може бути цікавого у точних вимірах, формулах, але наші переконання змінилися, щойно переступили поріг експертного центру. Стільки техніки, стільки нової інформації – все це нам знадобиться на практичних заняттях.

Петро Колісник, ЗГ УМВС України в Тернопільській області

Коментарі вимкнені.