Тернополян кличуть до столиці робити ланцюг

22 січня на мосту Патона до Дня Соборності та 93-ї річниці з дня проголошення Незалежності України об’єднають два береги Дніпра “живим” ланцюгом.

Збір учасників на мосту Патона об 11.00. Беручи приклад з першого “живого” ланцюга в Україні, який було утворено в січні 1990 року і котрий з’єднав Київ та Львів, учасники візьмуться за руки і символічно об’єднають два береги Дніпра.
Ще однією особливістю акції стане те, що учасники утворять 30-метровий державний прапор.

Від мосту колона рушить ходою до Софіївської площі, де о 14:00 відбудеться конкурс малюнків на обличчі та виступи відомих літературних діячів і музикантів.

Акція відбувається вже четвертий рік поспіль і з кожним разом збирає все більшу кількість учасників. ЇЇ засновником і організатором є Братство козацького бойового звичаю “СПАС”, а цього року приєдналися ще й ряд інших організацій, серед яких “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”, Громадянський рух “Відсіч”, “Молода Просвіта”, “Національний Альянс”

Організатори заходу закликають учасників брати з собою державну символіку.
Будь-яка партійна чи організаційна атрибутика під час акції заборонена, адже мета даної акції – об’єднати українців під національними прапорами, а не роз’єднувати їх на політичні табори.

Паралельно “живий ланцюг” буде утворено і в інших містах по всій Україні.

Нагадаємо, що 22 січня 1918 року у приміщенні Київського Будинку вчителя було підписано Четвертий Універсал, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. А 1919 року, в цей самий день на Софіївській Площі в Києві було проголошено Акт Соборності українських земель.

Коментарі вимкнені.