Тернополянин мітить в члени клубу Кращих бомбардирів України

Олег ЯщукВсього 5 голів до сотні залишилося забити українському форварду бельгійського «Серкль Брюгге» Олегові Ящуку і стати членом клубу Кращих бомбардирів України імені Олега Блохіна. У поєдинку шостого раунду Кубка Бельгії проти «Мехелена» (1:0), м’яч, забитий на 76-й хвилині зустрічі, став для уродженця Тернопільщини 95-м в елітних футбольних турнірах.

Розподіл забитих м’ячів Ящука по країнах і турнірах: 10 – в українській Прем’єр-лізі (раніше Вищій лізі), 70 – в чемпіонаті Бельгії, 8 – у Кубку Бельгії, 3 – в чемпіонаті Греції і 4 – в єврокубкових турнірах.

Перший свій гол в елітних турнірах Ящук забив 25 липня 1995 року в матчі чемпіонату України проти донецького «Шахтаря». У той період кар’єри він захищав кольори тернопільської «Ниви». Поєдинок закінчився з рахунком 4:2 на користь тернополян, а Ящук зробив хет-трик і став наймолодшим автором «трюку з капелюхом» в українському чемпіонаті.