Церкви Тернопільщини під загрозою русифікації

В Україні відбувається русифікація та захоплення церков Київського патріархату. В цьому переконаний голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда. Він запевняє, що під загрозою зараз Почаївський храмовий комплекс, що на Тернопільщині, – повідомляє ІНТБ.

Відвідавши святиню 7 січня, очільник облради особисто пересвідчився у брутальних порушеннях українського законодавства. Те, що відбувається на території Почаївської Лаври, Олексій Кайда назвав «москалізацією» нашого суспільства.

Тернопільська обласна рада двічі приймала звернення щодо відміни рішення про передачу Почаївської Лаври Московському Патріархату та повернення святині до Кременецько-Почаївського заповідника.

У Почаєві Олексій Кайда передав Президентові України Віктору Януковичу пакет документів зі зверненнями про незаконність передачі церков Московському Патріархату. До сих пір усі намагання достукатися до центральних органів влади були марними.

Щоби протистояти захопленню українського християнства російськими православними церквами, традиційні українські святині повинні об’єднуватися, – переконаний Олексій Кайда.

-1 thoughts on “Церкви Тернопільщини під загрозою русифікації

  • 18:44 | 11.01.2011 о 18:44
    Permalink

    повинні об”єднуватися, але це не справа кайди, він – ще не предстоятель і не вселенський патріарх

  • 04:49 | 12.01.2011 о 04:49
    Permalink

    та бачив я по ящику ту пресуху.Єдине що можна було зрозуміти що знов юлька винна,якусь урядову постанову 2003 року не відмінила .А що робило в кріслі хєранта всі 5 років діоксіновечудо,воно ж мало право ветувати любі постанови уряду,чим і займалося,відміняючи більшість постанов уряду тимохи.тай юлька керувала урядом не 5 років,а біля трьох і чому нема претензій до нацсвідомого шаманабурата.

Коментарі вимкнені.