У 2010 році фахівці ДП “Тернопільстандартметрологія” не допустили реалізації в торгівельній мережі неякісної продукції на суму близько 1,5 млн. гривень

В 2010 році відділом державного нагляду проведено 241 перевірка дотримання стандартів та чинного законодавства. Порушення встановлені в 180 випадках (75%). За встановлені факти реалізації нестандартної та несертифікованої продукції застосовані штрафні санкції на загальну суму близько 222,6 тис. грн. Протягом року фахівці центру перевірили товарів на суму близько 26,303 млн. грн. За результатами перевірок видано 128 приписів про заборону реалізації 147 партій продукції загальною вартістю близько 1,5 млн. грн. (5,7%) Через відсутність належних умов для стабільного випуску якісної продукції видано 135 приписів про заборону реалізації всієї продукції 148 найменувань.

За встановлені адміністративні правопорушення щодо якості продукції на 60 винних осіб накладені адміністративні штрафи на суму 17,5 тис. грн.

Зокрема, під час перевірки на дотримання вимог стандартів при виробництві  борошна та круп, проведеної на одному з підприємств району, основними порушеннями вимог стандартів та чинного  законодавства виявилися: занижений вміст сирої клейковини в пшеничному борошні, невідповідний зовнішній вигляд, колір кукурудзяних та ячмінних перлових круп.

За результатами перевірки підприємству заборонені до реалізації майже 3 т згаданої продукції вартістю більше 5 тис. грн.

За встановлені факти реалізації нестандартної продукції до підприємства застосовані штрафи на загальну суму близько 3 тис.грн. До начальника виробництва застосований адмінштраф.

Через відсутність  умов для забезпечення  випуску даної продукції стабільної якості виробнику заборонена її реалізація до усунення виявлених порушень.

За результатами  проведених у минулому році 78 повторних  перевірок порушень вимог стандартів не встановлено, видано 89 дозволів на реалізацію продукції.

-1 thoughts on “У 2010 році фахівці ДП “Тернопільстандартметрологія” не допустили реалізації в торгівельній мережі неякісної продукції на суму близько 1,5 млн. гривень

Коментарі вимкнені.