У Тернополі побудують церкву на нечистотах?

Останнім часом Тернопільські ЗМІ майоріють новинами на релігійну тематику. Ця не буде виключенням. Незважаючи на надмірну кількість церков у місті, є райони де немає жодного храму і це стосується, наприклад, вулиці Чернівецької та прилеглих до неї вулиць. Ще два місяці тому на території шляхо-експлуатаційна дільниці почали впорядковувати частину території, яка була у доволі занедбаному стані. Але коли на сайті міської ради оголосили порядок денний сесії, яка відбулась 30 вересня, де фігурувало затвердження проекту землеустрою по вул. Чернівецькій під церкву, стало зрозуміло, що й цей район нарешті зможе похвалитися присутністю храму. Хороша новина для мешканців, особливо стареньких, яким не доведеться чимчикувати добрий кілометр до найближчої церкви. Наступного дня після сесії на будівельному майданчику з’явилась машина для забивання свай. Почалась робота, здригалась земля, дзеленчав кришталь у сервантах, з’являлись тріщини у стінах стареньких хатин. Раптом всі будівельні роботи припинились.

– Будівельники забивали черговий свай, як раптом з-під землі вирвався фонтан води і дуже швидко залив усю прилеглу територію. Почало смердіти стоками. Стало ясно,що в ході робіт перебили каналізаційну трубу, – прокоментувала подію очевидець пані Ірина.

Окрім перебитої каналізаційної труби постраждало і молоде деревце – горіх, урожаєм якого ще навіть не встигли поласувати на перекурах працівники шляхо-експлуатаційної дільниці.

Ситуація для парафії досить критична: або ж відмовлятись від ділянки і шукати іншу, або ж переносити комунікації. Адже прихожани навряд чи будуть відчувати тісний зв’язок з Богом, коли під ногами – стічні води цілого мікрорайону, котрі під великим тиском в любий момент можуть вирватись назовні.

 

Коментар директора КП «Тернопільводоканал» Володимира Кузьми щодо ситуації читайте ТУТ

-1 thoughts on “У Тернополі побудують церкву на нечистотах?

Коментарі вимкнені.