У Тернополі тих, хто хотів переписати історію, вигнали з «педагогічного»

13 жовтня у м. Тернополі відбулась акція «Перепиши історію сам!», організована Тернопільським обласним осередком «Молодіжний націоналістичний конгрес». ЇЇ учасники висловили свою позицію щодо неприпустимості перекручування та фальсифікації історичних фактів, чим займається діючий міністр освіти та науки України Дмитро Табачник. Молодь міста та області, яка прийшла на акцію вважає, що така людина не має права знаходитись на даній посаді.

Під час заходу відбувся відкритий урок з Дмитром Табачником, де кожен не лише опанував мистецтво переписування історії, а й спробував сам додати нових фактів до історії України. Так, наприклад, тепер ми знаємо, що:

  • Помаранчева революція це – мітинг населення через дефіцит апельсинів на ринку
  • В ніч з 31 жовтня на 1 листопада скіфи не очікувано встановили свою владу в Львові
  • Комуністи на чолі з Леніном в першу пятирічку збудували Київ

В результаті народилась нова фундаментальна праця «Переписана історія».

На акції були присутні досить цікаві неординарні персонажі, серед яких «Гордість України» та «Совість народу». Саме вони завадили виходу «Переписаної історії» в світ, закликавши молодь знищити цей ганебний твір. Так українська молодь урочисто поховала «Переписану історію» разом із іншими працями Д. Табачника та поклала квіти до символічної могили історії, а присутні персонажі «П’ята колона» та «Рускій мір» оплакували її.

За задумом усе дійство мало відбутись біля Тернопільського педагогічного університету, проте керівництво закладу не дозволило цього, тож учасники акції були змушені переміститись далеко за межі його території. Організатори вважають, що так само їх прийняли б і в інших навчальних закладах міста, адже сьогодні їх керівництво не хоче висловити свою позицію щодо цього питання,  боячись втратити свої посади, забувши проте що тоталітарний режим СРСР давно розвалився . . .

Дана акція уже набула всеукраїнського характеру, відбувшись спочатку у Львові, а тепер і в Тернополі, в різних формах вона планується в інших містах України.

 

-1 thoughts on “У Тернополі тих, хто хотів переписати історію, вигнали з «педагогічного»

  • 22:38 | 13.10.2011 о 22:38
    Permalink

    Молодці тернополяни!!! Задовбало вже це бидло при владі!!!

Коментарі вимкнені.