У центрі Тернополя відкриють новий мистецький комплекс

У центрі Тернополя відкриють новий мистецький комплекс. Штуки, саме така назва об’єкту, буде в собі мати зал для фотовиставок, галерею образотворчого мистецтва, каварню та інші проекти, про які ще нікому не відомо. Зокреса, сьогодні о 19 відкриють фото-галерею Бункермуз. Там буде перший у Тернополі зал для фотовиставок. Культурний заклад розташований на бульварі Т. Шевченка, 1.
Цей заклад, як говорить начальник управління культури міськради і куратор першої виставки Олександр Смик, допоможе об’єднати творчих людей та інтелігенцію для позитивних зрушень у культурі.
– Такий заклад – це надзвичайна річ, яка необхідна для Тернополя, – каже Олександр Смик. – Згодом він зможе стати культурним центром міста або ж клубом творчих людей. Досить Тернополю бути периферією. Тернопіль завжди був духовним центром Західної України і ми робитимемо все, аби відновити цей статус.
Виставкову залу влаштували у підвалі колишнього Польського будинку. Приміщення відновили представники мистецького об’єднання “Коза” спільно із управлінням міськради.

Коментарі вимкнені.