Уряд відкупився від вчителів 20% надбавкою до мізерної зарплати

Кабінет міністрів встановив 20% надбавку всім педагогічним працівникам.

Про це повідомив міністр науки і освіти, молоді та спорту Дмитро Табачник, передає “Інтерфакс”.

“Уряд ухвалив рішення про встановлення 20% надбавки для всіх педагогічних працівників”, – заявив він.

Табачник уточнив, що мова йде про встановлення доплат для всіх видів педагогічних працівників, у тому числі задіяних у роботі з дітьми з обмеженими можливостями і за системою Міністерства культури України.

За його словами, до кінця цього року для цього знадобиться 367,2 мільйона гривень.

Нагадаємо, 22 березня, біля будівлі Кабінету міністрів проходила численна акція — протестували близько 10 тисяч працівників освіти.

Педагоги вимагали від Кабінету міністрів і Верховної ради забезпечити скорочення розриву між зарплатою працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки та законодавчо встановленою мінімальною зарплатою для визначення розмірів заробітної плати працівників за всіма її розрядами.

Друга вимога працівників сфери освіти – розширити виплату 20% надбавки на всі категорії педагогічних працівників. У зверненні наголошується, що уряд встановив 20-процентну надбавку тільки окремим категоріям педпрацівників.

23 березня глава уряду оголосив міністру освіти і науки, молоді та спорту Дмитру Табачнику сувору догану за те, що той допустив, аби вчителі вийшли на акції протесту

Коментарі вимкнені.