Усіх школярів змусять пройти обов’язковий медогляд

Дмитро Табачник повернув до шкіл обов’язкове медичне обстеження. Огляд дітей проводитиметься перед початком навчального року.

Міносвіти та Мінохоронздоров’я мають намір запровадити обов’язкове медичне обстеження дітей у школах перед початком навчального року.

“Обов’язково будемо звертатися вже цього року до повного обстеження всіх дітей шкільного віку… Це буде спільний наказ Міністерства освіти й Міністерства охорони здоров’я”, – повідомив міністр освіти і науки Дмитро Табачник.

За його словами, для молодших класів таке обстеження вже впроваджено.

“Безпосередню відповідальність за це треба покладати на директорів шкіл”, – додав міністр.

Нагадаємо, у серпні 2009 року Міносвіти запровадило нову навчальну програму з фізкультури для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Причиною цього стала низка випадків смерті дітей на уроках фізкультури.

Програма передбачає новий підхід до формування навчального матеріалу, зокрема, що кожна школа має право самостійно формувати змістовне наповнення предмета “Фізична культура”.

Напередодні також стало відомо, що Міносвіти скасує нормативи з фізкультури у школах. “Фізкультура буде розрахована просто на рух, на активність, на дихальну активність”, – пояснив Табачник.

ТСН

Коментарі вимкнені.