В Тернополі буде виставка Леоніда Тіта

12 квітня 2011 року о 15 годині в приміщенні Арт Галереї обласної спілки художників України відбудеться відкриття виставки робіт відомого тернопільського фотохудожника ЛЕОНІДА ТІТА. Називатиметься експозиція NATURA. ALTER EGO. LEONID TIT. ПРИРОДА. ІНШИЙ Я. ЛЕОНІД ТІТ

Чому у день 50-річчя з часу першого польоту людини в космос відкривається виставка, присвячена красі та величі Земної природи? Тому що, на думку автора, інакшим способом неможливо зрозуміти досконалість і безмір Космосу. Разом із тим, з часу першого польоту людини у космос межі світів земного і космічного дивним чином знівелювались. Космос став ближчим людству, а наша Природа – Космосу. Водночас, ми почали вживати слово «космос» для означення понять, яким властива довершена гармонія і велич. Тому з цілковитою переконаністю та впевненістю можемо стверджувати, що наша ПРИРОДА з її красою, безмежністю, складністю і простотою – це КОСМОС!

Леонід Тіт – Член Національної спілки фотохудожників України, учасник і номінант національних та міжнародних конкурсів і виставок. У 2009 році Леонід отримав золоту відзнаку в темі «Панорама» на одному з найпрестижніших світових фотоконкурсів Trierenberg Super Circuit (Австрія). Саме ця фотографія-переможець – найпам’ятніша, найцінніша із колекції автора – стане одним із центральних акцентів виставки, оскільки, порвана на шматочки, уособлюватиме людське захоплення перед красою ПРИРОДИ і водночас КОСМОСУ. Адже не дарма називається виставка «Природа. Інший я». А клапті цього фото, що траплятимуться на очі серед експозиції,  постійно підтверджуватимуть цю думку.

Особливою несподіванкою має стати також виставка дитячих малюнків, присвячених темі Космосу, які реальності і гармонії земних фотографій додадуть космічної футуристичності та контрастної фантастичності.

 

-1 thoughts on “В Тернополі буде виставка Леоніда Тіта

 • 15:24 | 8.04.2011 о 15:24
  Permalink

  я знаю Льоню! я крутий! 8)

 • 16:34 | 8.04.2011 о 16:34
  Permalink

  різник, ти користуєшся крутістю Льоні, шоб здатись крутішим:-Р

 • 05:41 | 10.04.2011 о 05:41
  Permalink

  А я користуюсь вашою крутiстю, щоб здаватись крутим:))))

Коментарі вимкнені.