В Тернополі відмінили карантин, хоча в Україні розпочинається епідемія

Тернопільські школярі знову сіли за парти. Після тижневої перерви навчання в місті знову відновили.

20 грудня, міська надзвичайна протиепідемічна комісії прийняла рішення відновити навчання в ЗОШ, початкових школах, НВО «Школа – дитячий садок», ліцеях, гуртках, позашкільних закладах.

Нагадаємо, у школах Тернополя було призупинено навчальний процес з понеділка, 13 грудня. У четвер, 16 грудня, міська надзвичайна протиепідемічна комісія прийняла рішення ще продовжити карантин на невизначений термін, повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради..

Проте за минулий тиждень в Україні зареєстровано понад 86 тисяч хворих на грип та ГРВІ. В Міністерстві охорони здоров’я констатують, що в Україні розпочинається епідемія.

Про це 21 грудня повідомив виконуючий обов’язки директора Департаменту організації санітарно-епідеміологічного нагляду МОЗ Антон Парусов.

Парусов зазначив, що епідеміологічний процес в Україні йде дуже активно. “Ми вже входимо в початок епідемії грипу”, – наголосив Парусов.

Він також зазначив, що епідеміологічний поріг в півтора рази перевищено в Рівненській і Сумській областях.

Представник МОЗ розповів, що ненабагато перевищено епідеміологічний поріг у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Сімферопольській та Чернігівській областях. Також, за словами Парусова, Київ наближається до епідеміологічного порогу.

Тому чи доцільною була відміна карантину на Тернопільщині буде видно згодом….

Коментарі вимкнені.