За 2010 рік на Тернопільщині в браконьєрів вилучено аж одну одиницю зброї

З метою перевірки стану охорони та раціонального використання об’єктів тваринного світу протягом 2010 року інспекторами Держекоінспекції в області проведено 18 перевірок та 81 рейд по боротьбі з браконьєрством. Крім того, на предмет додержання вимог природоохоронного законодавства при веденні мисливського господарства перевірялися користувачі мисливських угідь області. Також протягом року проведено 24 перевірки та 99 рейдів по боротьбі з браконьєрством відносно водних живих ресурсів.
Загалом за порушення вимог природоохоронного законодавства у галузі охорони тваринного світу та водних живих ресурсів складено 130 протоколів на загальну суму штрафів 15,532 тис.грн., вилучено 1 одиницю зброї, 3,5 км сітних знарядь лову та гумовий човен. 1 протокол передано у прокуратуру Заліщицького району за ознаками злочину передбаченого ст. 245 Кримінального Кодексу України.
Серед виявлених порушень – пониження рівня води у ставку, скид неочищених стоків у водойму, які призвели до загибелі риби, полювання у заборонений час та без відповідного дозволу, використання заборонених знарядь лову та полювання.
Загалом шкода, нанесена навколишньому природному середовищу внаслідок таких порушень, склала близько 199,5 тис.грн, – повідомила “Погляд” прес-служба Держекоінспекції в Тернопілській області.

-1 thoughts on “За 2010 рік на Тернопільщині в браконьєрів вилучено аж одну одиницю зброї

  • 11:00 | 12.01.2011 о 11:00
    Permalink

    оці перевіряючі разам з браконєрами під лісом шашлики печють.усе перестріляли переловили скоро і ворон не стани.бо як випють стріляють все під ряд.себе краще-би підстрелили скоти паршиві.

Коментарі вимкнені.