Олег Тягнибок сьогодні робитиме розгін

Сьогодні на засіданні політвиконкому ВО “Свобода” двісті дійсних членів виженуть з партії. Про це вчора у Тернополі розповів Олег Тягнибок.

За його словами, “Свобода” стає все популярнішою, тому в партію проситься все більше людей, поряд з тим, керівництво партії вирішило очистити свої лави від кар’єристів і людей, які можуть скомпроментувати у майбутньому.

– Я зараз їджу багато по різних областях, багато є заяв у партію, але ми зробили жорсткішим прийом. Розуміємо, що “Свобода” вийшла на такий рівень, що тут можна легко зробити політичну кар’єру, ми маємо свою фракцію в Верховній раді, укріплюємось в інших регіонах України в місцевій владі, тому дуже боїмось, щоб в партію не просочились кар’єристи.

Тягнибок каже, що для нього є важливим питання партійної дисципліни.

– Завтра відбудеться в Києві засідання партійного виконкому і на цьому засіданні нам доведеться дуже болюче, але хірургічно виправдане рішення, близько двісті членів “Свободи” будуть виключені з партії за різні порушення партійної дисципліни, – зазначив вчора Тягнибок в ефірі Ух-радіо, – в тому числі ми потенційно відчуваємо, що ці люди можуть нас скомпроментувати. Не бажаючи втратити віру, ми йдем на ці партійні чистки.

Доба

-1 thoughts on “Олег Тягнибок сьогодні робитиме розгін

 • 12:36 | 18.02.2013 о 12:36
  Permalink

  то де буде засідання партійного виконкому,у Тернополі чи Києві?Щось не стикується

  • 16:32 | 18.02.2013 о 16:32
   Permalink

   А що саме не стикується? Тягнибок вчора був у Тернополі і розповів отакево.

Коментарі вимкнені.