Олексій Кайда спільно з представником німецького Червоного Хреста передали для тернопільських лікарень необхідний медичний інвентар

За сприяння голови обласної організації ВО «Свобода» Олексія Кайди спільно з представником Німецького Червоного Хреста Юрієм Даром для трьох лікарень Тернополя (2-ої міської лікарні, міської клінічної лікарні швидкої допомоги та міської дитячої лікарні) передали необхідний медичний інвентар. Про це свободівець повідомив під час зустрічі у Тернопільському прес-клубі.

Загалом у медичні установи передали обладнання, яке зараз вкрай необхідне медикам. Це електронні вушні термометри, інвалідні візки, ліжка для обстеження пацієнтів, механічні ліжка з тумбочкою і матрацом, гідравлічні лікарняні ліжка з тумбочкою і матрацом, операційні пересувні столи 1120, операційний пересувний стіл 1113, оглядове крісло, ліжка механічні з аксесуарами для підлітків (довжиною 1,8м), ультразвуковий апарат ALOKA SSD 620 ECHO, негатоскопи.

-1 thoughts on “Олексій Кайда спільно з представником німецького Червоного Хреста передали для тернопільських лікарень необхідний медичний інвентар

  • 16:43 | 9.10.2012 о 16:43
    Permalink

    І не соромно цій бандитській пиці піаритись на тому, до чого немає жодного відношення? Ще мені один меценат – для власної кишені хіба! Хай ліпше розкаже що за 3 роки для області зробив, а не приплітається як той репях до всіх підряд. Особливо смішно було, коли тролейбусну лінію у місті відкривали, а це чудо, яке жодним пальцем до цього не приклалося, з-за Надала вискакувало, щоб тільки в обєктив свою пику засунути. Люди, те що це чудо-юдо удачно обрало собі партію, аж ніяк не означає, що воно поділяє її погляди. Ви ж проаналізуйте його роботу в обласній раді і тоді вже думайте, чи пускати його до Верховної.

  • 01:22 | 10.10.2012 о 01:22
    Permalink

    О.Кайда займається непрямим підкупом виборців – порушення п.13 ст.74 ЗУ “Про вибори народних депутатів України”

Коментарі вимкнені.